- Home >
- Lage bloeddruk of hypotensie
Lage bloeddruk of hypotensie
Niet vaak een teken van ernstig lijden
21 mei 2015 | door slimgenezen
Lage bloeddruk of hypotensie is niet vaak een teken van ernstig lijden, behalve in dringende gevallen. Dan zal men u jammer genoeg bij de dokter of op een spoedgevallendienst moeten brengen.
Waar wij het vandaag over willen hebben zijn de patiënten die al een hele tijd lage bloeddrukken vertonen, in een aantal gevallen zelfs sinds jaren.
Wat wij meestal te horen krijgen van onze patiënten met betrekking tot deze vaststelling is dat deze verlaagde druk helemaal geen probleem is voor de gezondheid en zelfs goed voor het hart.
Dit is maar gedeeltelijk waar!
Het is zo effectief dat individuen met lage bloeddruk minder kans hebben op hart- en vaatlijden dan mensen met hoge bloeddruk. Toch voelen deze eersten zich vaak slechter, soms zelfs een groot gedeelte van hun leven. En de reden is niet de lage bloeddruk zelf maar de oorzaak erachter.
In de meerderheid van de gevallen is het namelijk zo dat een lage bloeddruk een verminderde activiteit toont van de bijnier. Dit wil zeggen: een belangrijk symptoom van bijnierschorsuitputting. Deze bijnierschorszwakte kan dan weer gepaard gaan met andere vervelende kwaaltjes zoals moeheid, spierpijn, concentratiestoornissen, verminderde weerstand tegen stress en veranderingen, slaapstoornissen, ontstekingen, allergieën,…
Daarom is het belangrijk de bijnierschorsfunctie te ondersteunen en niet de bloeddruk te verhogen zoals men vroeger deed. Dit door meer zoutgebruik te adviseren of tabletjes zoals Effortil aan te raden.
Ons voorstel:
Voedingssupplementen | Aanbevolen gebruik |
---|---|
Cytozyme AD | 2 tot 4 tabletten per dag |
Cytozyme PT/HPT | 2 tot 4 tabletten per dag |
Dynaforce | 3 x 30 druppels per dag |
Hiermee gaat u al een aantal verbeteringen merken, zelfs na enkele weken.
Mocht dit echter niet volstaan om tot een volledige opklaring te komen, zal u ook een aantal gedragswijzigingen moeten doorvoeren.
Lees hiervoor ook de volgende artikels: Uitputting, Dynaforce, Burn-out, Diagnose van CVS op amper 15-jarige leeftijd.
Laatste updates >>
-
Fasciitis plantaris of hielspoor.
Een continue kwelling! -
Constipatie of verstopping
Hoe dit voor altijd uit de wereld helpen? -
Winterhanden en Syndroom Van Raynaud
Een pot nat? -
Keelpijn en hoesten ’s ochtends
Wat eraan doen? -
Astma
Heel mijn leven puffen? -
Haarverlies en ijzertekort
Wat is er nu van aan? -
Symptomen: verstopte neus en hoofpijn.
Diagnose: sinusitis. Ons oordeel: vaak verkeerd! -
Jezelf verlossen van winderigheid?
Het kunnen 3 opties zijn! -
Te hard werkende schildklier
Of hyperthyroïdie -
Behandeling van ooronstekingen
-
Oorontstekingen of otitis
Kunnen we dit bij onze kinderen vermijden? -
Palleodieet,macrobiotiek,vegetarisme,...
Gezond eten hoe begin ik er nu aan? -
Een verzwakte schildklier
Heeft hier eigenlijk nog wel iemand geen last van? -
Altijd weer een verstopte neus
Wat doe je eraan? -
Die vervelende prikkelhoest weeral!
Moet ik deze weer ondergaan tot het begin van de lente? -
Wij ademen verkeerd (deel 2)
Dit maakt ons allen ziek! -
Wij ademen verkeerd (deel 1)
Dit maakt ons allen ziek! -
Moe en geradbraakt met spierpijnen?
Slaapapnee is de boosdoener -
De winter met minder antibiotica (deel2)
Kan dit wel? -
Maagpillen vervangen door Gastricol?
-
Kan u me iets voor mijn weerstand geven?
-
De winter met minder antibiotica (deel1)
Kan dit wel? -
Wanneer Bodyflex Combi?
Wanneer Regressie? -
Testosteron
Niet langer het lelijke eendje! -
Dynaforce (deel 3)
Het lijkt een wondermiddel tegen alle ziekten